Gdzie znajdziesz najlepszy sklep BHP w Poznaniu? Oczywiście na ul. Opolskiej 11 – tam znajduje się poznański oddział Baltic BHP! Od lat zaopatrujemy najbardziej wymagających użytkowników z Poznania i okolic w odzież, buty i inne artykuły BHP światowych marek premium. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie.


ul. Opolska 11

61-471 Poznań

Zadzwoń: 61 307 07 06

Napisz: poznan@balticenterprise.pl


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00

Sobota 9:00 - 14:00

Odzież robocza w Poznaniu – tylko od Baltic BHP!

Najlepszy sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu? Nie musisz szukać dalej, przyjdź do oddziału Balticbhp.pl. Widząc, że brakuje w Poznaniu porządnego sklepu, marketu czy hurtowni BHP, postanowiliśmy otworzyć tu nasz punkt. Z miastem jesteśmy związani od lat, dlatego zależało nam, aby klienci z Poznania nie musieli zaopatrywać się w profesjonalną odzież roboczą, buty robocze, akcesoria i sprzęt BHP u naszych zachodnich sąsiadów. Od początku istnienia sklepu z odzieżą BHP Baltic Enterprise w Poznaniu stawiamy na dostępność towaru, dobre warunki sprzedaży i doskonałą obsługę klienta. Współpracujemy tylko z renomowanymi markami, co oznacza, że znajdziesz u nas wyłącznie produkty najwyższej jakości. Na pewno znasz marki takie jak Engelbert Strauss albo Snickers Workwear – to właśnie u nas możesz przymierzyć ich asortyment na miejscu!

Największy wybór obuwia roboczego w Poznaniu

Jeśli nie znalazłeś jeszcze w Poznaniu sklepu z obuwiem roboczym, który oferowałby najlepsze marki i nowoczesne modele w świetnych cenach, zapraszamy do nas. W Baltic BHP oferujemy największy wybór obuwia ochronnego nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce! Bez względu na to, czy preferujesz włoski design butów Base Protection, czy może precyzję wykonania modeli Engelbert Strauss, zawsze zaproponujemy Ci kilka modeli do wyboru. W sklepie Baltic BHP Poznań czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, którzy pomogą w wyborze odpowiednich butów i odzieży ochronnej. Już od wejścia możesz liczyć na uśmiech i znakomite podejście do klienta, a dzięki temu, że nasi sprzedawcy ze sklepu w Poznaniu dosłownie „zjedli zęby” na odzieży roboczej, spodniach roboczych czy butach roboczych, możesz być pewny profesjonalnych porad i odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Wysokiej jakości artykuły i sprzęt BHP w Poznaniu

Sklep Baltic BHP w Poznaniu to szeroki asortyment, nie tylko ubrań i butów roboczych, ale także różnorodnych artykułów BHP – m.in. rękawic roboczych, kombinezonów, masek i drobnych narzędzi. Oprócz butów roboczych męskich sklep w Poznaniu oferuje także damskie buty BHP. Wśród odzieży roboczej BHP znajdziesz u nas spodnie i spodenki robocze, bluzy polarowe i softshell, koszulki z wytrzymałych materiałów, a także flanelowe koszule robocze czy zimowe kurtki robocze – to jedyny sklep w Poznaniu z taką dostępnością odzieży roboczej światowych producentów z klasy premium. Zamień swoją dotychczasową hurtownię odzieży roboczej w Poznaniu na Baltic BHP, przymierz produkty najlepszych marek i poczuj na własnej skórze, jak wygodnie możesz pracować w profesjonalnych ubraniach i obuwiu roboczym. Zobacz też film prezentujący nasz sklep w Sosnowcu: